o nas

Jesteśmy grupą polskich licencjonowanych przewodników.

Działamy na terenie całej Hiszpanii. Współpracujemy również z obcojęzycznymi przewodnikami na terenie całej Hiszpanii oraz Portugalii.


Mamy doświadczenie w oprowadzaniu zarówno grup, jak i turystów indywidualnych. Współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi biurami podróży, organizatorami wycieczek objazdowych, pielgrzymek oraz agencjami wyspecjalizowanymi w wyjazdach firmowych. Lata spędzone w Hiszpanii pozwoliły nam dogłębnie poznać historię, lokalne tradycje i zwyczaje, którymi lubimy dzielić się z naszymi Klientami.

Co tydzień, grupa przewodników po Hiszpanii opowiada o tym, co ciekawego dzieje się i co warto zobaczyć w kraju Cervantesa. 

Ania Marchlik

Sewilla

Licencjonowany przewodnik po Sewilli i Andaluzji oraz autorka licznych publikacji dotyczących Hiszpanii. W Sewilli mieszka od trzynastu lat. Oprócz klasycznych wycieczek szlakiem najważniejszych zabytków Sewilli, Kadyksu, czy Rondy, Ania zaprasza także do wspólnego odkrywania Andaluzji “od kuchni”, czyli szlakiem najlepszych win, serów i tapas.

Wycieczki szyte na miarę, tak dla grup jak i dla turystów indywidualnych.

Agnieszka Sobolewska

Madryt

Absolwentka historii sztuki i historii, miejski przewodnik po Madrycie i okolicach. Zanim zwabiona dewizą „Życie jak w Madrycie” osiadła na dobre w stolicy Hiszpanii, mieszkała i pracowała jako pilot i przewodnik po Katalonii, Andaluzji i Walencji. Jej pasją są podróże i sztuka. W chwilach wolnych od pracy zgłębia wiedzę na temat historii i kultury Hiszpanii. Współautorka przewodnika po Madrycie z serii Travelbook z Bezdroża. 

Współzałożycielka biura podróży DMC  „IVENTOUR”

Michal Marczyk

Walencja

Mieszkaniec Walencji od 2006 rokuJ.  Absolwent kierunku zarzadzania w turystyce na Uniwersytecie w Walencji. Od 2011 roku licencjonowany przewodnik po regionie Walencji (prowincje Valencia, Alicante, Castellon). W 2013r współzałożyciel incomingowego Biura Podroży „Discovering Valencia” wyspecjalizowanego w organizacji pobytu grup turystycznych i eventów firmowych na terenie regionu Walencji.  Miłośnik śródziemnomorskiego stylu życia.

Zaprasza na wspólne wycieczki piesze, rowerowe i hedo-gastromiczne.

Aleksander Hryniuk

Madryt

Zamiłowanie do Hiszpanii przyczyniło się do podjęcia decyzji o przeniesieniu się do tego kraju, który od lat był jego pasją. Jego kultura, historia i ludzie spowodowały, iż wiele lat temu podjął decyzję, że kraj ten stanie się jego druga ojczyzną. Niesiony chęcią głębszego poznania stolicy Hiszpanii zdobył licencję przewodnika i zaprasza na wycieczki po Madrycie i okolicach pełne wrażeń, historii, kultury i ciekawostek. Współautor przewodnika po Madrycie z serii Travelbook z Bezdroża. 

Współzałożyciel biura podróży DMC  „IVENTOUR”

Zacznij teraz swoją przygodę

Odkryj z nami wszystkie oblicza Hiszpanii: od słonecznej Andaluzji, przez zielony i pełen atrakcji Madryt, wybrzeże Morza Śródziemnego z Walencją i Barceloną, po urokliwe zakątki Kraju Basków i Galicji na północy kraju.